MTP-075-SN
420 Stainless Steel
Multi-Function
Braid Cutter
Non-Slip Handle
List view
Length
Add to cart
CUSTOMER REVIEWS
RELATED PRODUCTS
High-Speed Multi-Link Swivel
7.5" Fishing Pliers
Sabiki Rainbow Poly Rig
7.5" Tungsten Braid Cutter
Premium Straight Nose Pliers
7.5" Multi Pliers & Scissors
7" Scissors
Straight Nose Pliers
11.5" Lip Gripper
Premium Heavy Duty Aluminium Fishing Pliers
7.5" Straight Nose Fishing Pliers