MTP-075-SR
420 Stainless Steel
Multi-Function
Braid Cutter
Non-Slip Handle
List view
Length
Add to cart
CUSTOMER REVIEWS
RELATED PRODUCTS
7.5" Straight Nose Fishing Pliers
7.5" Fishing Pliers
5.5" Multi-Tool Scissors
6.5" Scissors
Red Tarpon Hook
7" Scissors
Jigging Assist UltraNor Hook
Premium Braid Scissors
7.5" Multi Pliers & Scissors
5" Scissors
7.5" Tungsten Braid Cutter